• Home
  • Tip de redactie
  • Adverteren
  • Contact

Logo

Menu
  • Home
  • Agenda
  • Bedrijven
  • Verenigingen
  • Samenspel
  • Belangrijke info
    • Belangrijke nummers
    • Scholen
    • Kinderopvang
    • Cultuur en Recreatie
    • Dieren, Natuur en Milieu
    • Gezondheidszorg
    • Overheid
  • Geschiedenis
  • Prikbord

Happen en smakken op De Wingerd

Laatste nieuws

Op maandag 19 maart starten we ons grote project over voeding. De komende vijf weken staan veel lessen en activiteiten in het teken van voeding. Elke groep werkt op zijn eigen manier met dit thema. De vragen die vanuit de kinderen naar boven komen staan centraal. Door samen met specialisten naar deze vragen te kijken hopen we meer te weten te komen over gezond en ongezond eten, waar ons eten vandaan komt en waarom we eigenlijk eten. Dus ook onderwerpen als spijsvertering, sport en beweging kunnen aan bod komen.
We zullen ook kijken naar het effect van eten op leren en concentreren, en dus ook het effect van de tussendoortjes eens onder loep nemen. Passen die lekkere koekjes wel op school?

Op woensdag 25 april sluiten we met alle kinderen en ouders van De Wingerd het project feestelijk af met tapas en andere lekkernijen.

Bent u nieuwsgierig naar wat we nog meer doen op De Wingerd en zoekt u een passende school voor uw kind? Kijk dan gerust even op onze website.

Deel dit bericht:
  • tweet

Geen reacties op “Happen en smakken op De Wingerd”

Laat een berichtje achter Cancel Reply

Uw emailadres wordt niet openbaar. * Verplichte velden


*
*

 

Laatste nieuws

  • St. Caecilia gaat door!
  • VierTaal speciaal onderwijs cluster 2
  • Martinus Cantorij zoekt tenoren
  • Prinsbekendmaking Het Masker Zwaag
  • Sinterklaas in Zwaag

Agenda

Volledige agenda

Geen activiteiten gevonden

Archief nieuwsberichten

  • Home
  • Algemene voorwaarden
  • Disclaimer
  • Privacybeleid
  • Contact
© 2015. Alle rechten voorbehouden. Ontwerp en beheer Sightdraft